Český svaz Juda

Seznamte se: Ivan a Jirka Petrovi na ČT sport

2.8.2018 2:46
Aktualizováno - 2.8.2018 14:49
Články

Právě vstoupili do dlouhodobé kvalifikační bitvy o olympijské hry v Tokiu, přesto stihli ještě krátce před odjezdem na světovou Grand Prix do Záhřebu natáčení s Českou televizí. Reprezentanty Ivana a Jiřího Petrovy uvidíme v nejbližším dílu magazínu IPPON.

Ivan a Jirka pocházejí z judistické rodiny, a ačkoli v dětství vyzkoušeli nepřeberné množství sportů, bylo nad slunce jasné, že zůstanou na tatami. Kuriozitou jejich života je datum narození, oba totiž přišli na svět 27. července, ovšem Ivan o dva roky dřív.
 

 Vedle tradičního medailonu nás IPPON č. 8 provede i přípravou reprezentantů na zářijové mistrovství světa a na start olympijské kvalifikace. S partou okolo Lukáše Krpálka se podíváme i do Tokia. IPPON si nenechal ujít ani juniorské úspěchy na domácím turnaji Evropského poháru. Pražská hala na Podvinném mlýně zažila v rámci této soutěže i světovou premiéru – IJF zde testovala speciálně upravená kimona.

 Magazín IPPON sledujte na programu ČT sport v neděli 5. srpna od 17:10, v repríze ve čtvrtek 9. srpna od 15:05nebo v internetovém vysílání České televize.

Poslední přidané články